شرکت بهسازی صنایع چوب ایران ( سهامی خاص ) به عنوان سرمایه گذار ، طراح و مجری شهرک صنعتی غیر دولتی پارک بهسازی صنایع چوب ایران ، با اقتباس از  Pacific Design Center در ایالت کالیفرنیای آمریکا ، نسبت به ساخت نمایشگاه دائمی مبلمان ، مصنوعات چوبی و دکوراسیون داخلی (FUREX) در ساختمانی به مساحتی بالغ بر 36000 متر مربع در 6 طبقه در این شهرک صنعتی اقدام نمود.

با ایجاد این نمایشگاه ، سایر نمایشگاه های پراکنده در کارخانجات مستقر در شهرک ساماندهی و با گردآوری بهترین برند ها در سطح کشور ، امکان بی مانندی را در ایران و منطقه برای بازدید خریداران عمده ، معماران و صاحبان پروژه ها فراهم آورده است.

با توجه به واقع شدن این نمایشگاه در قلب شهرک صنعتی ، خریداران این اطمینان را خواهند داشت که کالای مورد نیاز خود را از تولید کننده واقعی خریداری می نماید ، لذا با توجه به اشباع عرضه کنندگان خرد در بازار برای مشتریان خانگی ، مزیت رقابتی این نمایشگاه نسبت به سایر نمایشگاههای سطح شهر تهران و سایر شهرستان ها ، رویکرد B2B آن می باشد.

تولید کنندگان در این نمایشگاه علیرغم  رقابت سالم با یکدیگر ، امکان بهره مندی از خدمات متقابل یکدیگر در قالب زنجیره ارزش را خواهند داشت و از ثمرات گنج اجماع منتفع می گردند که نتیجه آن کاهش هزینه های تولید و بالا رفتن کیفیت محصول در این مجموعه می باشد.

علاوه بر مزیت های ذکر شده ، واقع شدن نمایشگاه در محیط سبز و مشجر با دسترسی آسان به شبکه بزرگراهی و نزدیکی آن به فرودگاههای مهر آباد ، امام خمینی و پیام و وجود هتل ، رستوران ، درمانگاه شبانه روزی مجهز ، زمین تنیس ،استخر و سالن های ورزشی و اجتماعات ، امکان ویژه ای را برای پذیرایی از خریداران و هیات های تجاری ایرانی و خارجی در این شهرک فراهم آورده است.